Cozy Comfy Town House Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 82 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    Deze 2-slaapkamer Cozy Comfy Town House Villa Naxos City ligt op 12 minuten te voet van de Tempel van Demeter en biedt gasten de mogelijkheid om vissen te proberen. Deze 82 m² grote villa is geschikt voor maximaal 4 gasten en biedt snelle toegang tot het Archeologisch Museum van Naxos, binnen 300 meter loopafstand.

    Het Agios Georgios-strand is binnen 13 minuten wandelen gesitueerd. Deze gesitueerde in Naxos City Cozy Comfy Town House Villa bevindt zich op 4 km van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Agia Anna-strand. Dit vakantiehuis bevindt zich op ongeveer 450 meter afstand van Portara en op rijafstand van 15 minuten van culturele bezienswaardigheden zoals het Olijfpersmuseum van Eggares.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche. Badkamers zijn ook uitgerust met een haardroger en badlakens voor je comfort.

    In Cozy Comfy Town House Villa zijn voorzieningen voor self-catering onder andere koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven beschikbaar in een kitchenette. La Vigne Wine Bar & Food biedt Mediterrane delicatessen binnen 200 meter loopafstand. Het busstation Ktel bevindt zich vrij dicht bij deze 1-badkamer woning en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00001918667
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Cozy Comfy Town House Villa Naxos City

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche. Badkamers zijn ook uitgerust met een haardroger en badlakens voor je comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Kamer foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Gangen foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Kamer foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Voorzieningen foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Kamer foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Interieur foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Mensen foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Gangen foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Mensen foto Cozy Comfy Town House Villa Naxos City Bedden foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 82 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Cozy Comfy Town House Villa Naxos City

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cozy Comfy Town House Villa Naxos City

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Cozy Comfy Town House Villa?
      Portara is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op slechts 6 minuten wandelafstand van Cozy Comfy Town House Villa.
    • Heeft Cozy Comfy Town House Villa een keuken?
      Ja, in Cozy Comfy Town House Villa is een ingerichte keuken beschikbaar.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cozy Comfy Town House Villa Naxos City